Lar Doce Lar Ξενοδοχείο
Έχει επίσης ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.
Complexo Feira Cidade Nova απέχει 10 λεπτά οδικώς από το άνετο Lar Doce Lar Ξενοδοχείο και Seringal Park Museum είναι σε απόσταση 7 χλμ. Joao Pilatos Island βρίσκεται επίσης σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς.
Υπάρχουν ιδιωτικά μπάνια με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους στα δωμάτια.
Οι πελάτες μπορούν να δειπνήσουν στο Lanche Bossa Nova που βρίσκεται σε απόσταση 150 μέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Έχει πάρκινγκ σε τo Lar Doce Lar Ξενοδοχείο;
Στη διάθεση των πελατών του τo Lar Doce Lar Ξενοδοχείο έχει ιδιωτική στάθμευση δωρεάν. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Lar Doce Lar Ξενοδοχείο;
Σε τo Lar Doce Lar Ξενοδοχείο μπορείτε να κάνετε check out στις 14:00. - ❓
Ποια είναι η πολιτική ακύρωσης σε τo Lar Doce Lar Ξενοδοχείο;
Εδώ έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τo Lar Doce Lar Ξενοδοχείο.